V30DM120C-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V30DM120C-M3/I
JLCPCB Part #
C5985019
Package
TO-263-3
Description
1 Pair Common Cathode 120V 15A 800uA@120V 970mV@15A TO-263-3 Schottky Diodes ROHS