RNC70H1003BRB14
MFR.Part #
RNC70H1003BRB14
JLCPCB Part #
C3427114
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors