V40PW45CHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V40PW45CHM3/I
JLCPCB Part #
C5355518
Package
TO-252AE
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.2mA@45V 20A 240A 45V 640mV@20A TO-252AE Schottky Diodes ROHS