RER65F2R94RC02
MFR.Part #
RER65F2R94RC02
JLCPCB Part #
C6643648
Description
10W 2.94Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance