V20PW45CHM3/I
MFR.Part #
V20PW45CHM3/I
JLCPCB Part #
C5984889
Description
1 Pair Common Cathode 10A 1mA@45V 45V 600mV@10A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS