V40DM45CHM3/I
MFR.Part #
V40DM45CHM3/I
JLCPCB Part #
C5985243
Description
1 Pair Common Cathode 1.1mA@45V 20A 45V 600mV@20A TO-263AC Schottky Diodes ROHS