CMF5523K200FKEA
MFR.Part #
CMF5523K200FKEA
JLCPCB Part #
C1765793
Description
-55℃~+175℃ 23.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS