V6PW60-M3/I
MFR.Part #
V6PW60-M3/I
JLCPCB Part #
C7408875
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 100A 400uA@60V 580mV@6A 60V 6A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS