V30DM120HM3/I
MFR.Part #
V30DM120HM3/I
JLCPCB Part #
C7377294
Package
TO-263AC
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1.06V@30A 120V 1mA@120V 250A 30A TO-263AC Schottky Diodes ROHS