BFC238055113
MFR.Part #
BFC238055113
JLCPCB Part #
C5596690
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 11nF 200V、400V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS