V30120CI-M3/P
MFR.Part #
V30120CI-M3/P
JLCPCB Part #
C3758900
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 120V 15A 500uA@120V 900mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS