NTSV20U100CTG
MFR.Part #
NTSV20U100CTG
JLCPCB Part #
C897200
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 685mV@10A 9.6uA@100V TO-220AB Schottky Diodes ROHS