V40100CI-M3/P
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V40100CI-M3/P
JLCPCB Part #
C3759629
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100V 1mA@100V 20A 700mV@20A TO-220AB Schottky Diodes ROHS