V30100CI-M3/P
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V30100CI-M3/P
JLCPCB Part #
C3759742
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100V 15A 500uA@100V 770mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS