V35PW12-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V35PW12-M3/I
JLCPCB Part #
C7377337
Package
TO-252-3
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.05V@35A 120V 1mA@120V 260A 35A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS