V20PWM60CHM3/I
MFR.Part #
V20PWM60CHM3/I
JLCPCB Part #
C3758808
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 10A 600uA@60V 60V 660mV@10A TO-252 Schottky Diodes ROHS