V20120S-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20120S-M3/4W
JLCPCB Part #
C6582799
Package
TO-220-3
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.33V@20A 120V 200A 20A 250uA@120V TO-220-3 Schottky Diodes ROHS