V20100S-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20100S-M3/4W
JLCPCB Part #
C5984871
Package
TO-220-3
Description
1.07V@20A 100V 20A 350uA@100V TO-220-3 Schottky Diodes ROHS