V20120SG-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20120SG-M3/4W
JLCPCB Part #
C6308678
Package
TO-220-3
Description
1.33V@20A 120V 20A 250uA@120V TO-220-3 Schottky Diodes ROHS