V15PN50-M3/87A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V15PN50-M3/87A
JLCPCB Part #
C6907721
Package
TO-277A
Description
15A 3mA@50V 50V 560mV@15A TO-277A Schottky Diodes ROHS