RN50C28R7FBSL
MFR.Part #
RN50C28R7FBSL
JLCPCB Part #
C1425807
Description
-65℃~+175℃ 28.7Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors