V15PL50-M3/87A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V15PL50-M3/87A
JLCPCB Part #
C7137724
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 200A 50V 570mV@15A 6A 800uA@50V TO-277A Schottky Diodes ROHS