RLR32C3303FRRE7
MFR.Part #
RLR32C3303FRRE7
JLCPCB Part #
C3450134
Description
-65℃~+150℃ 1W 330kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors