RNC60J5692BSB14
MFR.Part #
RNC60J5692BSB14
JLCPCB Part #
C1473015
Description
-65℃~+175℃ 250mW 56.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors