P0805E1152BBW
MFR.Part #
P0805E1152BBW
JLCPCB Part #
C4282092
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount