V15K100CHM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V15K100CHM3/H
Description
1 Pair Common Cathode 100V 4.2A 500uA@100V 690mV@7.5A - Schottky Diodes ROHS