RN60E4531FBSL
MFR.Part #
RN60E4531FBSL
JLCPCB Part #
C1427481
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors