181NQ045R-1
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
181NQ045R-1
Description
-55℃~+175℃ 15mA@45V 180A 3kA 45V 660mV@180A - Schottky Diodes ROHS