V10PW10-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10PW10-M3/I
JLCPCB Part #
C7407779
Package
TO-252-3
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 100V 10A 150uA@100V 180A 680mV@10A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS