V35PWL63HM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V35PWL63HM3/I
JLCPCB Part #
C6013583
Package
TO-252-3
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 260A 35A 60V 680mV@35A 700uA@60V TO-252-3 Schottky Diodes ROHS