SMPC24ANHM3/H
MFR.Part #
SMPC24ANHM3/H
JLCPCB Part #
C1847854
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 24V 29.5V 38.6A@10/1000us 38.9V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS