SMC5K26CA-M3/H
MFR.Part #
SMC5K26CA-M3/H
JLCPCB Part #
C3712120
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 119A 1uA 26V 28.9V 42.1V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS