TR3B475M016C1500
MFR.Part #
TR3B475M016C1500
JLCPCB Part #
C4950946
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 16V 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS