BFC238501682
MFR.Part #
BFC238501682
JLCPCB Part #
C3797776
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 550V、1.6kV 6.8nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS