TBJB335K035CBDC0845
MFR.Part #
TBJB335K035CBDC0845
JLCPCB Part #
C1651414
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 3.3uF 35V ±10% 1411 Tantalum Capacitors