TNPW121018K0BEEN
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW121018K0BEEN
JLCPCB Part #
C4292045
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS