CR042371F
MFR.Part #
CR042371F
JLCPCB Part #
C4152514
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS