RNC50J1103BRR36
MFR.Part #
RNC50J1103BRR36
JLCPCB Part #
C3533340
Description
-65℃~+175℃ 100mW 110kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors