TNPW120693K1BYEA
MFR.Part #
TNPW120693K1BYEA
JLCPCB Part #
C1728188
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS