RN73R2BTTD7502F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD7502F50
JLCPCB Part #
C4228724
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS