RNC50J1980BSBSL
MFR.Part #
RNC50J1980BSBSL
JLCPCB Part #
C1470621
Description
-65℃~+175℃ 100mW 198Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors