TNPW1206383RDETA
MFR.Part #
TNPW1206383RDETA
JLCPCB Part #
C1717256
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount