Y16303K74500B9W
MFR.Part #
Y16303K74500B9W
JLCPCB Part #
C4552684
Description
-55℃~+150℃ 250mW 3.745kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS