TNPW12063K20BETY
MFR.Part #
TNPW12063K20BETY
JLCPCB Part #
C3938730
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount