TNPW120627K4BXEA
MFR.Part #
TNPW120627K4BXEA
JLCPCB Part #
C1728515
Description
-55℃~+155℃ 200V 27.4kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS