ES06WKF1803T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
ES06WKF1803T5E
JLCPCB Part #
C2773426
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 500V 667mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS