TNPW120614K3BETY
MFR.Part #
TNPW120614K3BETY
JLCPCB Part #
C4048368
Description
-55℃~+125℃ 14.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount