PB4008-E3/45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PB4008-E3/45
JLCPCB Part #
C5358881
Package
SIP-4
Description
-55℃~+150℃ 1.1V@20A 10uA@800V 400A 40A 800V Single-Phase Rectifier SIP-4 Bridge Rectifiers ROHS