TNPW080549K9BXTA
MFR.Part #
TNPW080549K9BXTA
JLCPCB Part #
C1727013
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount