RK73H2ATTD9762D
MFR.Part #
RK73H2ATTD9762D
JLCPCB Part #
C7286772
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS